Hakkımızda

BİZ KİMİZ

Eğitimli, deneyimli operatörleri ve farklı dallardaki mühendislerinden oluşan kadrosuyla birlikte, ayrı ayrı sektörlerdeki firmalarda Toplam Kalite Yönetimi prensiplerini ilke edinmiş, Kalite, Gıda Güvenliği, İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Yönetim Sistemleri’ nin gerekliliklerini karşılayarak Çevre Sağlığı Hizmetlerini yürüten mühendislik firmasıdır.

Müşterilerine sunduğu Çevre Sağlığı Hizmetlerini Eğitim, Danışmanlık ve Ürün Satışı ile destekleyen, her zaman müşterisinin yanında  bir çözüm ortağı ve odağı anlayışında olan bir kuruluştur.

 

Bilgi – Deneyim ve Uzman Kadromuz

 

Uzun yıllara dayanan saha deneyimi olan üst yönetimi ile birlikte, Kalite, Gıda Güvenliği ve diğer yönetim sistemleri, yönetim becerileri eğitimlerini tamamlamış, konusunda uzman, üst düzey teknik yeterlilik ve deneyime sahip personelimiz ile 2001 yılından beri hizmet vermekteyiz.
Bünyemizde bulunan konusunda uzmanlaşmış Ziraat Teknikerleri ve Mühendisleri, Gıda Mühendisleri, Çevre Mühendisleri, Sağlık Teknisyeni çalışanlarımız ile 30 kişiyi aşkın kadromuzla 2001 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

Bölgesel Hizmet Yapımız ve Bilinirliliğimiz

 

Türkiye’ nin 4 farklı coğrafik bölgesinde, 20 farklı ilinde 1000’ e yakın lokasyonda kalite ve sistem anlayışından ödün vermeden hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

 

Birleştirilmiş Hizmet Alt Yapımız

 

İşletmenizin sahip olduğu sistemlere uygun çalışma alt yapısını kuran, değişimler karşısında hızlı bir şekilde adapte olabilen anlayışımız sayesinde; Group şirketlerimizden olan BAM Kobi Geliştirme Merkezi kadrosundan aldığımız destekle sistem danışmanlığının yanı sıra denetim – eğitim desteği ile sürekli gelişim ve değişime katkıda bulunmaktadır.

 

Güven

 

Tüm sağlıklı sosyal ilişkilerin temelinde karşılıklı güvenin yattığının bilincindeyiz. Bu doğrultu da hizmetlerimizin tüm aşamalarında müşterilerimize ait bilgilerinin ve mahremiyetinin önemini biliyor ve gerekli özeni gösteriyoruz.

 

Her Konuda İlk Olma

 

Mücadele çalışmalarında kullanmış olduğumuz ürünler, ekipmanlar ve hizmet anlayışımız ile Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik kapsamında İzmir ilinde İlaç Uygulama İzin Belgesi alan İLK FİRMAYIZ. Ayrıca TSE (HYB), ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerine de sahip bir firma olarak sektörün öncülerindendir.

 

Mükemmelliyetçiliğimiz

 

Tüm çalışan mühendislerimiz, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle paylaşmaya çalıştığımız, sürekli iyileştirme ve geliştirme bilinciyle giriştiğimiz yolculuğumuzun değişmeyen ve değişmeyecek hedefimiz her zaman mükemmelliği yakalamaktır.

Egemenlik Mah. 6153 Sok. No:3/3D Işıkkent / İZMİR

0 232 373 40 21
info@ecopestmarket.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.