Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

Ecopestmarket.com, EGAM GRUP şirketlerinden EGAM ÇEVRE SAĞLIĞI şirketinin E-Ticaret sitesidir. EGAM Çevre Sağlığı Ltd. Şti. 2001 yılından bu yana Vektör Kaynaklı Risk Yönetimi ( IPM) , Haşere Mücadele Yönetimi ve Kontrolü yapmaktadır. Kalite, Gıda Güvenliği, İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Yönetimi açısından büyük önem taşıyan Pest Kontrol, Haşere Mücadele çalışmalarını Türkiye çapında yapan EGAM   ‘’ İŞİN ODAĞI ve ORTAĞI ‘’ anlayışıyla Türkiye’nin önde gelen Pest Kontrol Şirketlerindendir.

 

EGAM, çevre ve toplum sağlığı adına en uygun malzeme ve donanım ile etkin çözümler üretebilmek için yenilikçi – çevreci bir anlayışa sahiptir. Yenilikçi yaklaşımla kurmuş olduğu Ar-ge departmanı sektöre birçok yeni ürün ve yöntemler kazandırmıştır. Uçkun Karasinek mücadelesinde kullanılmakta olan tuzakların ilk üretim ve geliştirilmelerinde EGAM her zaman öncü şirket olmuştur. Saha çalışmalarında kullanılmakta olan kendi geliştirdiği – ürettiği  tuzaklarla, sektörün uçkun mücadelesi uygulamalarında yeni bir yöntem ve yaklaşıma yönelmesine katkı sağlamıştır.

 

Çevreci bir anlayışla tasarlanıp üretilmiş DOĞAL Tuzak ve Çekici yemlerimizi, uzun yıllardır binlerce iş ortağımızın işletmelerinde kullanıyoruz. ECOPESTMARKET sizleri de bu ürünlerle ve saha çalışmalarımızda kullandığımız diğer ürünlerle buluşturabilmek için hizmetinizdedir.     

Egemenlik Mah. 6153 Sok. No:3/3D Işıkkent / İZMİR

0 232 373 40 21
info@ecopestmarket.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.