Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Bu güne kadar toplam 121,080.40 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

Ecopestmarket.com, EGAM GRUP şirketlerinden EGAM ÇEVRE SAĞLIĞI şirketinin E-Ticaret sitesidir. EGAM Çevre Sağlığı Ltd. Şti. 2001 yılından bu yana Vektör Kaynaklı Risk Yönetimi ( IPM) , Haşere Mücadele Yönetimi ve Kontrolü yapmaktadır. Kalite, Gıda Güvenliği, İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Yönetimi açısından büyük önem taşıyan Pest Kontrol, Haşere Mücadele çalışmalarını Türkiye çapında yapan EGAM   ‘’ İŞİN ODAĞI ve ORTAĞI ‘’ anlayışıyla Türkiye’nin önde gelen Pest Kontrol Şirketlerindendir.

 

EGAM, çevre ve toplum sağlığı adına en uygun malzeme ve donanım ile etkin çözümler üretebilmek için yenilikçi – çevreci bir anlayışa sahiptir. Yenilikçi yaklaşımla kurmuş olduğu Ar-ge departmanı sektöre birçok yeni ürün ve yöntemler kazandırmıştır. Uçkun Karasinek mücadelesinde kullanılmakta olan tuzakların ilk üretim ve geliştirilmelerinde EGAM her zaman öncü şirket olmuştur. Saha çalışmalarında kullanılmakta olan kendi geliştirdiği – ürettiği  tuzaklarla, sektörün uçkun mücadelesi uygulamalarında yeni bir yöntem ve yaklaşıma yönelmesine katkı sağlamıştır.

 

Çevreci bir anlayışla tasarlanıp üretilmiş DOĞAL Tuzak ve Çekici yemlerimizi, uzun yıllardır binlerce iş ortağımızın işletmelerinde kullanıyoruz. ECOPESTMARKET sizleri de bu ürünlerle ve saha çalışmalarımızda kullandığımız diğer ürünlerle buluşturabilmek için hizmetinizdedir.     

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay Alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri !

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Egemenlik Mah. 6153 Sok. No:3/3D Işıkkent / İZMİR

0 232 373 40 21
info@ecopestmarket.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

TABELA TABELACI

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.